hevi

ŞİRKETİMİZ

Hurdaevim dünyada benzeri olmayan öncü bir şirkettir. Ana amacımız geri dönüşüm endüstrisinin olabildiğince etkili bir şekilde gelişmesine yardımcı olmak için Internet ve ticaret olanaklarını akıllıca birleştirmektir.

Hurdaevim Avrupa'da çeşitli yatırım projeleri yerine getirir ve kontrol eder ve merkez ofisi Varşova'da bulunmaktadır. Yakın bir gelecekte etkimizi diğer ülkelere de genişletmeyi planlıyoruz. Uzun süredir plastik üretimi ve geri dönüşümüyle ilgilenen önde gelen uluslararası şirketlerle işbirliği yapıyoruz.

EKİBİMİZ

Ekibimiz geniş endüstriyel deneyim yanı sıra eşsiz bilgi ve becerilere sahip oldukça yüksek nitelikli uzmanlardan oluşmaktadır. En yüksek kurumsal ve profesyonel etik standartlarla desteklenen çalışmaları sayesinde olası en kısa süreler içinde mükemmel sonuçlar elde ediyoruz.

AMACIMIZ

Amacımız tüm proje katılımcılarımızın çıkarlarını korumak ve ticaretimizi akılcı bir şekilde yürütmektir. Kayıtlı her kullanıcı hem başarılı bir iş ortağı hem de gerçek bir çevreci haline gelir. Hurdaevim sadece ekosisteme zarar vermeyen ve onu yenilemeye yardımcı olan çevre dostu teknolojiler kullanır. Ekoloji ve ticareti birleştirdik çünkü geleceğimizin bu ikisiyle ilgili olduğuna inanıyoruz!

NE YAPIYORUZ

Biz kazanıyoruz ve sizi de bizimle kazanmaya davet ediyoruz. Karşılıklı olarak ödüllendirici işbirliği her projenin başarısının anahtarıdır ve bizim hizmetimiz bir istisna değildir.

Websitemizi kullanarak uluslararası piyasada geri dönüştürülebilir malzemelerin satışına ve satın alınmasına açık erişim sağlayarak kazanmanızı mümkün kılıyoruz.

Şirketimiz geri dönüşüm sürecini düzenleyip kontrol ederken, siz sadece işlenmesi ve satışı için hammade satın alıyorsunuz!

Herşey bir alfabe kadar kolay işliyor: siz atık satın alıyorsunuz, biz onu sizin için geri dönüştürüyoruz ve sonra siz onu satıyorsunuz. Hurdaevim kimsenin istemediği atığı alıyor ve bunu pek çok endüstride kullanılabilen yüksek teknoloji malzemelere çeviriyor.

Örneğin, kullanılmış LDPE (Düşük Yoğunluklu Polietilen) alıyoruz ve daha sonra bildiğimiz siyah çöp torbaları yanı sıra belirli boru ve diğer plastik ürünlerin yapımında kullanılan granüllere çeviriyoruz.

NEDEN YAPIYORUZ?

Çığır açan kabiliyetleri ile online hizmetimizi kullanarak standart Avrupa geri dönüşüm modelini çok daha karlı ve teknik olarak kusursuz hale getirmek istiyoruz. Bu arada endüstriyel devlet kurumları temsilcileriyle yakın bağlarımız sayesinde Avrupa'da geri dönüşüm endüstri ekonomisindeki ana değişiklikler konusunda her zaman güncel durumdayız.

Hiç bir şekilde önemsiz olmayan diğer bir amacımız ne tür bir ortaklık planı seçmiş olurlarsa olsunlar projemizin her katılımcına uzun-vadeli ve istikrarlı bir gelir sağlamaktır. İş ortaklarımızın başarısı üretimin büyümesi, coğrafi olarak genişleme ve yüksek karlılıkla ilgilidir. Ortaklarımızın daha çok kazanmasını istiyoruz çünkü bu bizim için de karlı.